To już roczek 😉

Niedawno moja mentorka Iza Makosz Time for Business TV, przyznała na swoim live, że była przerażona moim pomysłem, by tworzyć wnętrza tylko dla dzieci. Bała się, że nie znajdę klientów i ta nisza się nie opłaca. Na szczęście nie podzieliła się ze mną tymi odczuciami. Widziała natomiast moją ogromną determinację i chęć działania. Dała mi wskazówki, które pozwoliły mi jeszcze bardziej uwierzyć, że mogę robić, to co naprawdę chcę i w czym czuję się świetna!
Izo, jeśli to czytasz, to wiedz, że głównie dzięki Twoim radom o Wnętrzach dla dzieci jest coraz głośniej 🙂 Dziękuję!
Dziś mogę szczerze powiedzieć, że bardzo bałam się chwalić moim pomysłem. Nie było to podyktowane wstydem, gdyż wiedziałam, że chcę tworzyć dla dzieci i pomagać rodzicom. Po prostu najzwyczajniej w świecie obawiałam się negatywnych komentarzy. Teraz wiem, że nie należy się nimi przejmować, ale iść śmiało do przodu. Tak też robię już od roku 🙂 Na szczęście na swojej drodze spotykam zdecydowanie więcej wsparcia i dobrego słowa, niż krytyki. Mam nowe, coraz śmielsze pomysły. Chcę się rozwijać, tworzyć jeszcze lepsze wnętrza dla dzieci. W najbliższych latach obiecuję dać z siebie jeszcze więcej dobrego 😉

A jak wyglądał miniony rok?

Pierwsze zlecenia od znajomych lub z polecenia

Jednym z pierwszych projektów był pokój dla bliźniąt – Alicji i Wojtka. Bardzo spodobał Wam się pomysł łóżek w formie domków pod skosem czy motyw księżyca na ciemnej ścianie.

 • Facebook

 • Facebook

 • Facebook

Bliźniaki uwielbiają spać w swoich łóżkach. Pokój jest teraz przestronny i jasny. Realizacja już prawie ukończona 😉

Dokładnie pamiętam pierwszą sesję zdjęciową zrealizowanego projektu. Był to pokój dla małej Sary. Jej mama powiedziała mi, że Sara jest zachwycona nowym wnętrzem i z dumą oprowadza wszystkich gości po swoim pokoju.
Więcej o pokoju dla przedszkolaka przeczytacie w artykule dla magazynu DZIECI nr 2
Zdjęcia z sesji dostępne są w zakładce portfolio realizacje.

 • Facebook

 • Facebook

Co więcej za to wnętrze zdobyłam nagrodę – II miejsce w konkursie Dobrze mieszkaj – najlepsze projekty, edycja Wielkopolska.

 • Facebook

Poza pokojami czy łazienkami dla prywatnych klientów, zaczęłam projektować sale zabaw oraz łazienki dla dzieci w przedszkolach czy gabinetach lekarskich.
Bardzo miło wspominam współpracę z Panią Ewą z Centrum Uśmiechu Dziecka – Montessori. Zaprojektowałam salkę do zajęć dla dzieci.

 • Facebook

 • Facebook

Obecnie trwa realizacja kolejnego projektu w przestrzeni publicznej. Nie mogę za wiele zdradzić, ale przedstawię przygotowaną specjalnie dla tego wnętrza grafikę.

 • Facebook

Dodatkowo rozpoczęłam współpracę z wieloma firmami z branży dziecięcej. Miałam możliwość organizować konkursy, tworzyć tablice inspiracji dla zwycięzców.
Prowadziłam warsztaty dla rodziców podczas targów Mamaville w Poznaniu. Uczyłam jak stworzyć wymarzony pokój dla naszych pociech.

 • Facebook

Zaprojektowałam pokój mojego 2-letniego synka. Więcej o pokoju do przeczytania tutaj

 • Facebook

Realizacja projektu została doceniona przez Kristine z parysko-londyńskiego portalu o tematyce dziecięcych wnętrz Kids Interiors. Poświęciła temu osobny wpis – warto zajrzeć tutaj.

Ostatnio zakończyłam współpracę z Kubą, znanym jako Podziarany Tata. Stworzyłam pokój dla jego prawie rocznego synka Brunka.

 • Facebook

Bardzo ciepło przyjęliście projekt oraz jego realizację 🙂

Więcej o projekcie pokoju Brunka

Dziękuję Wam za pierwszy rok, za zaufanie, wsparcie i uśmiechy Waszych pociech, które są dla mnie największą nagrodą i motywacją!
Obiecuję dać z siebie jeszcze więcej dobrego 😉
W planach kolejne, coraz większe realizacje 😉
Bądźcie czujni!