17 – dokładnie tyle wykonałam audytów pokoi dziecięcych w ramach akcji #wnetrzadladzieciaudytuje (zobacz audyt klikając TUTAJ). Stwierdziłam, że najwyższy czas na coś nowego, nadal pomocnego i angażującego moją społeczność.
W ten sposób wczoraj opublikowałam na Instagramie przykładowy układ funkcjonalny w ramach nowego cyklu #wnetrzadladziecirzutuje. Jeśli jesteś na bieżąco z moimi różnymi akcjami, to wiesz, że co tydzień, a dokładniej co wtorek wybieram jedną osobę, która wyraża chęć udziału w danym wydarzeniu. Może po przeczytaniu tego wpisu Ty również zgłosisz się do mnie? 😉
Na czym polega nowa akcja #wnetrzadladziecirzutuje?

  • Facebook

Banalne, prawda? Dokładnie tyle musisz zrobić – czyli wysłać do mnie zwymiarowany rzut 2d, szczegóły opiszę na końcu tego postu. Teraz przeprowadzę Cię przez przykładowo opracowany układ funkcjonalny pokoju małej Alicji.

  • Facebook

Oczywiście na moim Instastory zachęcam Cię do interakcji poprzez klikanie w poszczególne miejsca, by pojawił się dany mebel. Zobacz wyróżnioną relację RZUT

  • Facebook

  • Facebook

  • Facebook

  • Facebook

Dalej zachęcam do urządzenia pokoju. Dokładamy wspólnie strefę do relaksu – huśtawkę i biblioteczkę. Następnie tworzymy strefę nauki i zabawy. Ustawiamy stolik z krzesełkami, duży dywan do tańczenia i zabawy, regał na zabawki i przybory plastyczne oraz skrzynie na dodatkowe, większe zabawki. Tak prezentuje się finalny układ funkcjonalny.

  • Facebook

Jesteś na etapie urządzania pokoju swojego dziecka? Wpis natchnął Cię do zmian? A może po prostu chcesz sprawdzić czy meble i dodatki w pokoju Twojego dziecka są odpowiednio rozmieszczone? Czy podział na strefy jest prawidłowy? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, to koniecznie zgłoś się po darmowy opracowany przeze mnie układ funkcjonalny na bazie rzutu 2D. Oto co musisz zrobić:

  • Facebook

Publikacja rzutu odbywa się głównie na Instagramie, więc proszę o Twój nick na tym właśnie medium społecznościowym. To jak? Zgłaszasz się? Nie wiem jak długo potrwa akcja, więc koniecznie napisz do mnie już teraz na adres [email protected] Uwaga, sama decyduję czy dane zgłoszenie zostaje przyjęte. Śmiało, chętnie pomogę właśnie Tobie!

Ściskam, Kamila